DIAFREE 1 MG 90 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:repaglinide
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A10 DİYABET İLAÇLARI
A10B ORAL ANTİDİYABETİKLER
A10BX Diğer
A10BX02 repaglinide
SB.atc:A10BX02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BIOFARMA
Barkod :8699578010669
Satış Fiyatı:17.83 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 4 mg Oral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

repaglinide Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Oral antidiyabetik.
Yetişkinde 0,5-4mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, ketoasidoz, gebelik, laktasyon, 12 yaş altı, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, ketokonazol, itrakonazol, flukonazol, eritromisin, mibefradil, rifampisin, fenitoin ile birlikte kullanımı kontrendikedir.

Etkileşim; antienflamatuarlar, sülfonamidler, kloramfenikol, probenesid, antikoagulanlar, MAO inhibitörleri, beta blokerler, diüretikler, steroidler, fenotiyazin, tiroid hormonları, oral kontraseptifler, fenitoin, nikotinik asit, sempatomimetikler, kalsiyum kanal blokerleri, izoniazid, mikonazol.

Yan etkiler; hipoglisemi, asteni, baş ağrısı, baş dönmesi, tremor, diyare, gaz, bulantı, kusma, anemi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

D ile başlayan ilaçlar » Biofarma » DIAFREE 1 MG 90 TABLET

DIAFREE Hakkında Kısa Bilgi

DIAFREE 1 MG 90 TABLET, BIOFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 90 adet 1 MG repaglinide etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DIAFREE , piyasada 17.83 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699578010669 dir.

DIAFREE , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A10 DİYABET İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A10BX02 ve ATC adı repaglinide dır. İlacın 18 adet eş değer ilacı bulunur.

DIAFREE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.