DETICENE 100 MG 10 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:dakarbazin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01A ALKİLLEYİCİ AJANLAR
L01AX Diğer
L01AX04 dakarbazin
SB.atc:L01AX04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFI AVENTIS
Barkod :8699809790445
Satış Fiyatı:101.08 ₺
Son Güncelleme:21 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

dakarbazin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Malign melanom ve Hodgkinde, alkilleyici ajan.
10 gün 2-4.5mg/kg/gün (150-250mg/metrekare/gün). 4 haftada bir tekrarlanabilir.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, emzirme.

Yan etkiler; kemik iliği supresyonu, karaciğer toksisitesi, iştahsızlık, bulantı, diyare, ateş, alopesi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

DETICENE Hakkında Kısa Bilgi

DETICENE 100 MG 10 FLAKON, SANOFI AVENTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 100 MG dakarbazin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DETICENE , piyasada 101.08 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699809790445 dir.

DETICENE , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01AX04 ve ATC adı dacarbazine dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

DETICENE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.