D ile başlayan ilaçlar » Dem Ilac » DEKSTROZ DEM %5 IV INFUZYON ICIN IZOTONIK COZELTI 500 ML PVC TORBA(SETSIZ)

DEKSTROZ DEM %5 IV INFUZYON ICIN IZOTONIK COZELTI 500 ML PVC TORBA(SETSIZ)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:DEKSTROZ
ATC:
SB.atc:B05BA03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEM ILAC
Barkod :8699769690168
Satış Fiyatı:5.01 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

DEKSTROZ DEM Hakkında Kısa Bilgi

DEKSTROZ DEM %5 IV INFUZYON ICIN IZOTONIK COZELTI 500 ML PVC TORBA(SETSIZ), DEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet 5% G DEKSTROZ etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DEKSTROZ DEM , piyasada 5.01 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699769690168 dir.

DEKSTROZ DEM , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA03 ve ATC adı carbohydrates dır. İlacın 161 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.