COSIMPREL 5 MG/5 MG 30 FILM KAPLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:BISOPROLOL FUMARAT + PERINDOPRILARJININ
ATC:
SB.atc:C09BX02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SERVIER ILAC
Barkod :8699552090915
Satış Fiyatı:25.73 ₺
Son Güncelleme:29 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

COSIMPREL Hakkında Kısa Bilgi

COSIMPREL 5 MG/5 MG 30 FILM KAPLI TABLET, SERVIER ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 5+5 MG+MG BISOPROLOL FUMARAT + PERINDOPRILARJININ etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. COSIMPREL , piyasada 25.73 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699552090915 dir.

COSIMPREL , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09BX02 ve ATC adı perindopril andbisoprolol dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

COSIMPREL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

C ile başlayan ilaçlar » Servier Ilac » COSIMPREL 5 MG/5 MG 30 FILM KAPLI TABLET

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.