CARDIO-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 6 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:METIL IZOBUTIL IZONITRIL BAKIR TETRAFLOROBORAT
ATC:
SB.atc:V09GA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MEDİCHECK NÜKLEER ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Barkod :8699360730164
Satış Fiyatı: Mevcut değil

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:26 Şubat 2021
Paylaş:

CARDIO-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI Hakkında Kısa Bilgi

CARDIO-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 6 FLAKON, MEDİCHECK NÜKLEER ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 6 adet 0.5 MG METIL IZOBUTIL IZONITRIL BAKIR TETRAFLOROBORAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. CARDIO-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699360730164 dir.

CARDIO-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V09GA01 ve ATC adı technetium (99mTc) sestamibi dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

CARDIO-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.