BYETTA 10 µG/40 µL SC KULLANIMA HAZIR DOLU ENJ. KALEMI ICINDE COZELTI 2,4 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:eksenatid
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A10 DİYABET İLAÇLARI
A10X DİĞER
A10XX04 eksenatid
SB.atc:A10BJ01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ASTRAZENECA İLAÇ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Barkod :8699786952003
Satış Fiyatı:330,43 ₺
Son Güncelleme:19 Eylül 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

eksenatid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Tip II DM'de, antidiyabetik.
Başlangıç 2 x 5mcg. (max 2 x 10mcg). SC.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; hipoglisemi, iştah azalması, baş ağrısı, baş dönmesi, bulantı, kusma, diyare, dispepsi, abdominal ağrı, gastroözofajiyal reflü, abdominal şişkinlik...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BYETTA Hakkında Kısa Bilgi

BYETTA 10 µG/40 µL SC KULLANIMA HAZIR DOLU ENJ. KALEMI ICINDE COZELTI 2,4 ML, ASTRAZENECA İLAÇ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 10 MCG eksenatid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BYETTA , piyasada 330,43 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699786952003 dir.

BYETTA , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A10 DİYABET İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A10BJ01 ve ATC adı exenatide dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

BYETTA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.