BRONCHITABS FILM KAPLI TABLET(20)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:soğuk algınlığı, grip tedavisi kombinasyon
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI
R05C EKSPEKTORANLAR
R05CA Ekspektoranlar
R05CAxxx2 soğuk algınlığı, grip tedavisi kombinasyon
SB.atc:R05CA
Reçete Durumu:Reçetesiz ile satılır.
İlaç Firması: BIONORICA
Barkod :8680952380942
Satış Fiyatı:56.25 ₺
Son Güncelleme:27 Mart 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

BRONCHITABS FILM KAPLI Hakkında Kısa Bilgi

BRONCHITABS FILM KAPLI TABLET(20), BIONORICA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 20 MG soğuk algınlığı, grip tedavisi kombinasyon etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BRONCHITABS FILM KAPLI , piyasada 56.25 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Reçetesiz ile satılır. İlacın barkod kodu 8680952380942 dir.

BRONCHITABS FILM KAPLI , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R05CA ve ATC adı expectorants dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

BRONCHITABS FILM KAPLI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.