BROMEKSIN 80 MG 100 ML ŞURUP

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:bromeksin hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI
R05C EKSPEKTORANLAR
R05CB Mukolitikler
R05CB02 bromeksin hcl
SB.atc:R05CB02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ORO ILAC
Barkod :8699642570310
Satış Fiyatı:4.23 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

bromeksin hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Mukolitik.
Günde 3 defa yetişkinde 8-16mg, 6-12 yaş arası 4-8mg.
Gebe ve emzirenlerde önerilmiyor.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık ve peptik ülser.

Etkileşim; atropin gibi sekresyonu inhibe eden ilaçlarla birlikte kullanılmamalı.

Yan etkiler; karın ağrısı, bulantı, baş ağrısı, baş dönmesi, kabizlık ve serum transaminazlarında geçici yükselmeler ve deri reaksiyonları...


Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

B ile başlayan ilaçlar » Oro Ilac » BROMEKSIN 80 MG 100 ML ŞURUP

BROMEKSIN Hakkında Kısa Bilgi

BROMEKSIN 80 MG 100 ML ŞURUP, ORO ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 80 MG bromeksin hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BROMEKSIN , piyasada 4.23 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699642570310 dir.

BROMEKSIN , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R05CB02 ve ATC adı bromhexine dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

BROMEKSIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.