BRAIN-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 6 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:D,1-EKSAMETAZIM
ATC:
SB.atc:V09AA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: CAN RADYOFARMASOTIK
Barkod :8699360730133
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

B ile başlayan ilaçlar » Can Radyofarmasotik » BRAIN-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 6 FLAKON

BRAIN-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI Hakkında Kısa Bilgi

BRAIN-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 6 FLAKON, CAN RADYOFARMASOTIK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 6 adet 300 MCG D,1-EKSAMETAZIM etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BRAIN-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699360730133 dir.

BRAIN-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V09AA01 ve ATC adı technetium (99mTc) exametazime dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

BRAIN-SPECT RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.