BORTIREL 3,5 MG IV/SC ENJEKSIYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:bortezomib
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XX Diğer
L01XX32 bortezomib
SB.atc:L01XG01
Reçete Durumu:Kisitlanmis Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699769790158
Satış Fiyatı: 10,139.55 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:17 Şubat 2024
Paylaş:

bortezomib Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Multiple Myeloma ve Mantle Cell Lymphomada, antineoplastik.
2 hafta haftada 2 gün 1.3mg/metrekare, arkasından 10 gün ara.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; ateş, bulantı, diyare, periferik nöropati, dehidrasyon, trombositopeni, yorgunluk, pnömoni, konstipasyon, ortostatik hipotansiyon, senkop, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BORTIREL Hakkında Kısa Bilgi

BORTIREL 3,5 MG IV/SC ENJEKSIYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ, DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 3.5 MG bortezomib etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BORTIREL , piyasada 10,139.55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Kisitlanmis Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699769790158 dir.

BORTIREL , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01XG01 ve ATC adı bortezomib dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

BORTIREL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.