BONDRONAT 50 MG FILM KAPLI TABLET (28 FILM TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ibandronik asit
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M05 KEMİK
M05B KEMİK
M05BA Bisfosfonatlar
M05BA06 ibandronik asit
SB.atc:M05BA06
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ A.Ş.
Barkod :8699543091815
Satış Fiyatı: 2.247,33 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:21 Temmuz 2024
Paylaş:

ibandronik asit Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kemik metastazlı meme kanseri, metastazlı veya metastazlı olmayan tümör kaynaklı hiperkalsemide, bifosfonat.
Her 3-4 haftada bir verilen 6 mg intravenöz infüzyon.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, 18 yaş altı.

Etkileşim; aminoglikozidler.

Yan etkiler; hipokalsemi, kemik ağrısı, miyalji, allerjik reaksiyonlar, baş ağrısı, baş dönmesi, diyare, bulantı, tad bozuklukları, kolelitiazis, üriner retansiyon, renal kist...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BONDRONAT Hakkında Kısa Bilgi

BONDRONAT 50 MG FILM KAPLI TABLET (28 FILM TABLET), ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 50 MG ibandronik asit etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BONDRONAT , piyasada 2.247,33 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699543091815 dir.

BONDRONAT , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M05 KEMİK sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M05BA06 ve ATC adı ibandronic acid dır. İlacın 17 adet eş değer ilacı bulunur.

BONDRONAT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.