BIOFENAC 100 MG FİLM KAPLI TABLET (20 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:aseklofenak
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AB Asetik asit türevleri
M01AB16 aseklofenak
SB.atc:M01AB16
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: EİP ECZACIBAŞI İLAÇ PAZARLAMA A.Ş.
Barkod :8699586092398
Satış Fiyatı:12.13 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:26 Şubat 2021
Paylaş:

aseklofenak Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Analjezik, antipiretik ve antienflamatuar.
Yetişkinde 2x 100mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, peptik ülser, mide barsak kanaması, ciddi kalp böbrek karaciğer yetmezliği, gebeliğin son üç ayı.

Etkileşim; varfarin, metotreksat, lityum, digoksin, antikoagulanlar, oral antidiyabetikler, antihipertansifler, steroidler, siklosporin, kinolonlar.

Yan etkiler; karın ağrısı, bulantı, kusma, diyare, baş dönmesi, allerjik reaksiyonlar, anemi, agranülositopeni, trombositopeni, interstisyel nefrit...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BIOFENAC Hakkında Kısa Bilgi

BIOFENAC 100 MG FİLM KAPLI TABLET (20 TABLET), EİP ECZACIBAŞI İLAÇ PAZARLAMA A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 20 adet 100 MG aseklofenak etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BIOFENAC , piyasada 12.13 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699586092398 dir.

BIOFENAC , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M01AB16 ve ATC adı aceclofenac dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

BIOFENAC hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.