B ile başlayan ilaçlar » Farma-Tek » BETASALIC %0,05 + % 2 LOSYON 50 ML

BETASALIC %0,05 + % 2 LOSYON 50 ML

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:betametazon + salisiik asit
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D07 DERMATOLOJİK KORTİKOSTEROİDLER
D07X KORTİKOSTEROİDLER DİĞER KOMBİNASYONLAR
D07XC Kortikosteroidler, potent, diğer kombinasyonlar
D07XC01 betametazon + salisiik asit
SB.atc:D07XC01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FARMA-TEK
Barkod :8699738480011
Satış Fiyatı:17.26 ₺
Son Güncelleme:1 Mart 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

betametazon + salisiik asit Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Topikal kortikosteroid ve antiseptik kombinasyonu.
Günde ikkez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BETASALIC Hakkında Kısa Bilgi

BETASALIC %0,05 + % 2 LOSYON 50 ML , FARMA-TEK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 50 adet 0,05%+2% MG betametazon + salisiik asit etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BETASALIC , piyasada 17.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699738480011 dir.

BETASALIC , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D07 DERMATOLOJİK KORTİKOSTEROİDLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D07XC01 ve ATC adı betamethasone dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Betametazon + salisiik asit etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.