BESIVANCE 6 MG/ML GOZ DAMLASI, SUSPANSIYON 5 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:besifloksasin
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01A ANTİENFEKTİFLER
S01AE08 besifloksasin
SB.atc:S01AE08
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAUSCH&LOMB
Barkod :8699856712278
Satış Fiyatı:55.30 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

B ile başlayan ilaçlar » Bausch&lomb » BESIVANCE 6 MG/ML GOZ DAMLASI, SUSPANSIYON 5 ML

BESIVANCE Hakkında Kısa Bilgi

BESIVANCE 6 MG/ML GOZ DAMLASI, SUSPANSIYON 5 ML, BAUSCH&LOMB firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.60% ML besifloksasin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BESIVANCE , piyasada 55.30 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699856712278 dir.

BESIVANCE , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01AE08 ve ATC adı besifloxacin dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

BESIVANCE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.