BEPANTHEN PLUS KREM 30 G

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:klorheksidin + dekspantenol -topikal
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D03 YARA ÜLSER TEDAVİSİ
D03A SKATRİZANLAR
D03AX Diğer
D03AX03x1 klorheksidin + dekspantenol -topikal
SB.atc:D11A
Reçete Durumu:Reçetesiz ile satılır.
İlaç Firması: BAYER TURK
Barkod :8699546355174
Satış Fiyatı:26.52 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

B ile başlayan ilaçlar » Bayer Turk » BEPANTHEN PLUS KREM 30 G

BEPANTHEN PLUS KREM Hakkında Kısa Bilgi

BEPANTHEN PLUS KREM 30 G, BAYER TURK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 50+5 MG+MG klorheksidin + dekspantenol -topikal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BEPANTHEN PLUS KREM , piyasada 26.52 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Reçetesiz ile satılır. İlacın barkod kodu 8699546355174 dir.

BEPANTHEN PLUS KREM , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D03 YARA ÜLSER TEDAVİSİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D11A ve ATC adı OTHER DERMATOLOGICAL PREPARATIONS dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

BEPANTHEN PLUS KREM hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.