B ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » BEKLAMEN 16 MG 28 EFERVESAN TABLET

BEKLAMEN 16 MG 28 EFERVESAN TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:galantamin
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N06 PSİKOANALEPTİKLER
N06D ANTİ-DEMANS İLAÇLAR
N06DA Antikolinesterazlar
N06DA04 galantamin
SB.atc:N06DA04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881025723
Satış Fiyatı:51.79 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

galantamin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Demans'da, antikolinesteraz.
8-24mg/gün.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği.

Etkileşim; kolinomimetik ilaçlar, kalp hızını etkileyen ilaçlar, süksinilkolin, CYP2D6 ve CYP3A4 inhibitörleri.
Yanetkiler; bulantı, diyare, karın ağrısı, dispepsi, bitkinlik, baş ağrısı, baş dönmesi, somnolans, kilo kaybı, hipokalemi, ajitasyon, bradikardi, senkop...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BEKLAMEN Hakkında Kısa Bilgi

BEKLAMEN 16 MG 28 EFERVESAN TABLET, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 16 MG galantamin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BEKLAMEN , piyasada 51.79 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881025723 dir.

BEKLAMEN , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N06 PSİKOANALEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N06DA04 ve ATC adı galantamine dır. İlacın 13 adet eş değer ilacı bulunur.

Kısıtlamalar

SGK SUT EK-4/F Ayakta tedavide sağlık kurulu/uzman hekim raporu ile verilebilecek ilaç.

Nöroloji, geriatri, psikiyatri uzmanlarınca veya bu uzmanlardan biri tarafından düzenlenecek uzman hekim raporuna dayanılarak diğer hekimlerce reçete edilebilir.İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.