AZONEFROL-PD PERITON DIYALIZ COZELTISI (2000 ML CIFTLI TORBA)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU
ATC:
SB.atc:B05DB
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLIFARMA
Barkod :8699606886617
Satış Fiyatı:83.59 ₺
Son Güncelleme:1 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

AZONEFROL-PD PERITON DIYALIZ COZELTISI Hakkında Kısa Bilgi

AZONEFROL-PD PERITON DIYALIZ COZELTISI (2000 ML CIFTLI TORBA), POLIFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 2000 adet PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. AZONEFROL-PD PERITON DIYALIZ COZELTISI , piyasada 83.59 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606886617 dir.

AZONEFROL-PD PERITON DIYALIZ COZELTISI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05DB ve ATC adı hypertonic solutions dır. İlacın 89 adet eş değer ilacı bulunur.

AZONEFROL-PD PERITON DIYALIZ COZELTISI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

A ile başlayan ilaçlar » Polifarma » AZONEFROL-PD PERITON DIYALIZ COZELTISI (2000 ML CIFTLI TORBA)

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.