ARUDOR GOZ DAMLASI 5 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:timolol maleat + dorzolamid
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01E GLOKOM İLAÇLARI VE MİYOTİKLER
S01ED Beta blokerler
S01ED51x1 timolol maleat + dorzolamid
SB.atc:S01ED51
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAUSCH & LOMB SAĞLIK VE OPTİK ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş.
Barkod :8699856718003
Satış Fiyatı:29,00 ₺
Son Güncelleme:16 Ekim 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

timolol maleat + dorzolamid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Glokomda, karbonik anhidraz inhibitörü ve beta-blokör kombinasyonu.
Günde 2 kez 1 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ARUDOR GOZ DAMLASI Hakkında Kısa Bilgi

ARUDOR GOZ DAMLASI 5 ML, BAUSCH & LOMB SAĞLIK VE OPTİK ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 5+20 MG+MG timolol maleat + dorzolamid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ARUDOR GOZ DAMLASI , piyasada 29,00 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699856718003 dir.

ARUDOR GOZ DAMLASI , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01ED51 ve ATC adı timolol, combinations dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur.

ARUDOR GOZ DAMLASI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.