A ile başlayan ilaçlar » Numil » APTAMIL PDF, 900 G

APTAMIL PDF, 900 G

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+VIT+MINERAL
ATC:
SB.atc:V06C
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NUMIL
Barkod :8699745019730
Satış Fiyatı:102.05 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

APTAMIL PDF Hakkında Kısa Bilgi

APTAMIL PDF, 900 G, NUMIL firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 900 G PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+VIT+MINERAL etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. APTAMIL PDF, piyasada 102.05 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699745019730 dir.

APTAMIL PDF, ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V06C ve ATC adı INFANT FORMULAS dır. İlacın 100 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.