ANTABUSE 500 MG 25 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:disülfiram
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI
N07B BAĞIMLILIK İLAÇLARI
N07BB Alkol bağımlılığı
N07BB01 disülfiram
SB.atc:N07BB01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOBEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699540010208
Satış Fiyatı:19.33 ₺
Son Güncelleme:27 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

disülfiram Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kronik alkolizmde, aldehit dehidrojenaz enzim inhibitörü.
Başlangıçta günde 500mg. Devam 125-500mg.

Kontrendikasyon; ciddi miyokard hastalığı, koroner arter hastalığı, DM, hipertansiyon, böbrek veya karaciğer yetmezliği, epilepsi, ilaç bağımlılığı, hipotiroidi, solunum sistemi hastalığı, beyin hasar, aşırı duyarlılık.

Etkileşim; alkol (topikal kullanım dahil), izoniazid, etambutol, metronidazol, paraldehit, antikonvülzanlar,antikoagulanlar.

Yan etkiler; dispepsi, yorgunluk, baş ağrısı, diyare, erkekte empotens, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ANTABUSE Hakkında Kısa Bilgi

ANTABUSE 500 MG 25 TABLET, NOBEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 25 adet 500 MG disülfiram etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ANTABUSE , piyasada 19.33 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699540010208 dir.

ANTABUSE , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N07BB01 ve ATC adı disulfiram dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

ANTABUSE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.