ANAPOLON 50 MG 20 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:oksimetolone
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A14 ANABOLİKLER
A14A ANABOLİK STEROİDLER
A14AA Androstan türevleri
A14AA05 oksimetolone
SB.atc:A14AA05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ABDİ İBRAHİM İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Barkod :8699514017509
Satış Fiyatı:83,14 ₺
Son Güncelleme:23 Ekim 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

oksimetolone Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Anabolizan, androjenik.
2-5mg/kg/gün bölünerek.

Kontrendikasyon; gebelik, testis ve prostat karsinomu, karaciğer yetmezliği, kalp yetmezliği, nefroz, göğüs karsinomu, aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; virilizasyon, sarılık, bulantı, diyare...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ANAPOLON Hakkında Kısa Bilgi

ANAPOLON 50 MG 20 TABLET, ABDİ İBRAHİM İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 20 adet 50 MG oksimetolone etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ANAPOLON , piyasada 83,14 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699514017509 dir.

ANAPOLON , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A14 ANABOLİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A14AA05 ve ATC adı oxymetholone dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

ANAPOLON hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.