ALBIOMIN %20 50 ML IV INFUZYONLUK COZELTI

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:INSAN PLAZMA PROTEINI + HUMAN ALBUMIN
ATC:
SB.atc:B05AA01
Reçete Durumu:Mor Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MAXICELLS
Barkod :8682109319812
Satış Fiyatı:244.62 ₺
Son Güncelleme:17 Ocak 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ALBIOMIN Hakkında Kısa Bilgi

ALBIOMIN %20 50 ML IV INFUZYONLUK COZELTI, MAXICELLS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 50 adet 20% G INSAN PLAZMA PROTEINI + HUMAN ALBUMIN etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ALBIOMIN , piyasada 244.62 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Mor Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8682109319812 dir.

ALBIOMIN , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05AA01 ve ATC adı albumin dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.