ADVAGRAF 3 MG UZATILMIS SALIMLI 50 KAPSUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:takrolimus
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04A İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04AD Kalsinörin inhibitörleri
L04AD02 takrolimus
SB.atc:L04AD02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ASTELLAS PHARMA İLAÇ TİCARET VE SANAYİ A.Ş
Barkod :8699043890444
Satış Fiyatı:694.26 ₺
Son Güncelleme:27 Kasım 2020
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 5mg Oral-parenteral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

takrolimus Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kalsinörin inhibitörü immünosupresan.
0.1-0.3mg/kg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik.

Etkileşim; CYP3A4 inhibitörleri, siklosporin, oral antikoagulanlar, oral antidiyabetikler, diüretikler, nefrotoksik nörotoksik ilaçlar

Yan etkiler; hipertansiyon, tremor, kreatinin ve BUN artışı, hiperkalemi, enfeksiyon, konstipasyon, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ADVAGRAF Hakkında Kısa Bilgi

ADVAGRAF 3 MG UZATILMIS SALIMLI 50 KAPSUL, ASTELLAS PHARMA İLAÇ TİCARET VE SANAYİ A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 50 adet 3 MG takrolimus etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ADVAGRAF , piyasada 694.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699043890444 dir.

ADVAGRAF , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L04AD02 ve ATC adı tacrolimus dır. İlacın 17 adet eş değer ilacı bulunur.

ADVAGRAF hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.