K ile başlayan ilaçlar » I.e Ulagay » KOLSIN 0,5 MG 60 KAPLI TABLET

KOLSIN 0,5 MG 60 KAPLI TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:kolşisin
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M04 GUT İLAÇLARI
M04A GUT İLAÇLARI
M04AC Ürik asit metabolizmasına etki etmeyenler
M04AC01 kolşisin
SB.atc:M04AC01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: I.E ULAGAY
Barkod :8699508120253
Satış Fiyatı:16.15 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

kolşisin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Gut, Ailevi Akdeniz Ateşi, Behçet sendromunda.
Yetişkinde günde 0.5-1.5mg (max 4mg).

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; B12 vitamini, asidik ve alkali maddeler, SSS depresanları, sempatomimetikler.

Yan etkiler; bulantı, kusma, sulu ve kanlı diyare, karın ağrısı, hipovolemi, şok, hematüri, oligüri, agronülositoz, trombositopeni, anemi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

KOLSIN Hakkında Kısa Bilgi

KOLSIN 0,5 MG 60 KAPLI TABLET, I.E ULAGAY firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 0.5 MG kolşisin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KOLSIN , piyasada 16.15 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699508120253 dir.

KOLSIN , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M04 GUT İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M04AC01 ve ATC adı colchicine dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Kolşisin etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.