HYMNOX 25 MCG/ML + 100 MCG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN TOZ VE COZUCU (BASLANGIC)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:allerjen ekstratı
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V01 ALLERJENLER
V01AA Allerjenler
V01AA x1 allerjen ekstratı
SB.atc:V01AA
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ROXALL MEDİCİNE İLAÇ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Barkod :8683190185034
Satış Fiyatı:11166.16 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:18 Mart 2023
Paylaş:

allerjen ekstratı Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

allerjen ekstratı

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

HYMNOX Hakkında Kısa Bilgi

HYMNOX 25 MCG/ML + 100 MCG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN TOZ VE COZUCU (BASLANGIC), ROXALL MEDİCİNE İLAÇ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 4 adet 25+100 ML allerjen ekstratı etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HYMNOX , piyasada 11166.16 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8683190185034 dir.

HYMNOX , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V01 ALLERJENLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V01AA ve ATC adı Allergen extracts dır. İlacın 18 adet eş değer ilacı bulunur.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.