Koronavirüs Türkiye'de

Türkiye'de ilk koronavirüs vakası tespit edildi. T.C. Sağlık Bakanı Bakan Koca, Türkiye'de tespit edilen ilk hastanın erkek olduğunu, durumunun iyi olduğunu ve karantinaya alındığını açıkladı. Bakan Koca, hastanın yurtdışında olduğunun tespit edildiğini, hastanın akrabalarının da gözetim altında olduğunu söyledi.

Bakan, hastanın şehri veya karantinaya alındığı hastane ile ilgili bir açıklama yapmadı.
Haber Yayınlanma Tarihi : 10.03.2020

Haberi Sosyal Medyada Paylaş:

Sağlık Dünyasından Son Haberler


Egzersiz ve bilişsel işlemler

Yeni bir araştırmaya göre, koşma veya bisiklete binme gibi birkaç dakikalık orta ila yüksek yoğunluklu aerobik aktivite genç yetişkinlerin hafızası ve konsantrasyonu üzerinde iki saat kadar süren olumlu bir etki yaratabilir. Bu, 2009 il... Devamını okuCOVID'le artan stres ve egzersiz

Stres ve kaygı ile mücadele etmek için genellikle egzersiz önerilir. Ancak yeni araştırmalara göre egzersiz, salgınla ilgili endişelerinizin çözümü olmayabilir. Araştırma için araştırmacılar, pandeminin erken aşamalarında Was... Devamını okuCOVID-19 mevsimsel grip gibi olacak mı?

COVID-19, bilinen diğer solunum yolu virüslerinden farklıdır, ancak zamanla grip gibi mevsimsel bir forma dönüşebilir. Senaryo birçok bilinmeyene dayanıyor ve yeni koronavirüsün hava faktörlerine göre değişeceğini varsayıyor. Endemik... Devamını okuİlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.