CAMPRAL 333 MG 84 ENTERIK TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:akamprosat kalsiyum
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI
N07B BAĞIMLILIK İLAÇLARI
N07BB Alkol bağımlılığı
N07BB03 akamprosat kalsiyum
SB.atc:N07BB03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş.
Barkod :8699808040015
Satış Fiyatı:97.85 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Mayıs 2021
Paylaş:

akamprosat kalsiyum Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Alkol bağımlılığı tedavisinde neurotransmitter dengeleyici.
Günde 3 defa 1 veya 2 tablet.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, kreatinin klirensi < 30ml/dk olduğu böbrek yetmezliği.

Yan etkiler; baş ağrısı, karın ağrısı, grip benzeri tablo, çarpıntı, senkop, bulantı, didpepsi, konstipasyon, guatr, hipotiroidizm, anemi, trombositopeni, ödem, kilo alma, kilo verme, miyalji, artralji, dalgınlık, libido azalması, impotens, tremor, döküntü...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

CAMPRAL Hakkında Kısa Bilgi

CAMPRAL 333 MG 84 ENTERIK TABLET, MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 84 adet 333 MG akamprosat kalsiyum etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. CAMPRAL , piyasada 97.85 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699808040015 dir.

CAMPRAL , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N07BB03 ve ATC adı acamprosate dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

CAMPRAL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.