VORIX 200 MG IV INFUZYON COZELTISI ICIN TOZ ICEREN 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:vorikonazol
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02A SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02AC Triazol türevleri
J02AC03 vorikonazol
SB.atc:J02AC03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: CENTURION ILAC
Barkod :8681277260124
Satış Fiyatı:261.67 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 0.4g Oral-parenteral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

vorikonazol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Triazol grubu antimikotik.
Yükleme IV 2x6mg/kg, idame IV 2x4mg/kg veya oral 2x100-200mg.

Gebelik kategorisi D.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılk, terfenadin, astemizol, sisaprid, pimozid, kinidin, sirolimus, ergot alkaloidleri, efavirenz, ritonavir, rifampisin, karbamazepin ve uzun etkili barbitüratlar gibi güçlü CYP450 indükleyicileri ile birlikte kullanım.

Yan etkiler; görme bozukluğu, ateş, döküntü, kusma, bulantı, diyare, baş ağrısı, periferik ödem, karın ağrısı, hipotansiyon, senkop, bradikardi, taşikardi, trombositopeni, anemi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

V ile başlayan ilaçlar » Centurion Ilac » VORIX 200 MG IV INFUZYON COZELTISI ICIN TOZ ICEREN 1 FLAKON

VORIX Hakkında Kısa Bilgi

VORIX 200 MG IV INFUZYON COZELTISI ICIN TOZ ICEREN 1 FLAKON, CENTURION ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 30 ML vorikonazol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VORIX , piyasada 261.67 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681277260124 dir.

VORIX , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J02AC03 ve ATC adı voriconazole dır. İlacın 20 adet eş değer ilacı bulunur.

VORIX hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.