UNIRETIC 15 MG/ 25 MG 30 FİLM KAPLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:moeksipril + hidroklorotiazid
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ
C09B ACE İNHİBİTÖRLERİ KOMBİNASYONLARI
C09BA ACE inhibitörleri ve diüretik
C09BA13 moeksipril + hidroklorotiazid
SB.atc:C09BA13
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ADEKA
Barkod :8699587092823
Satış Fiyatı:56.45 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

moeksipril + hidroklorotiazid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif ve diüretik kombinasyonu.
Doz 7.5-15mg moeksipril olacak şekilde.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

UNIRETIC Hakkında Kısa Bilgi

UNIRETIC 15 MG/ 25 MG 30 FİLM KAPLI TABLET, ADEKA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 15+25 MG moeksipril + hidroklorotiazid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. UNIRETIC , piyasada 56.45 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699587092823 dir.

UNIRETIC , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09BA13 ve ATC adı moexipril and diuretics dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

UNIRETIC hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

U ile başlayan ilaçlar » Adeka » UNIRETIC 15 MG/ 25 MG 30 FİLM KAPLI TABLET

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.