ULTRALAN CRINALE 20 ML SOLUSYON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:fluokortolon + salisilik asit
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D07 DERMATOLOJİK KORTİKOSTEROİDLER
D07B KORTİKOSTEROİDLER ANTİSEPTİK KOMBİNASYONLARI
D07BC Kortikosteroidler, potent, antiseptik kombinasyonları
D07BC03 fluokortolon + salisilik asit
SB.atc:D07XC05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAYER TURK
Barkod :8699546650033
Satış Fiyatı:17.26 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

fluokortolon + salisilik asit Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hemoroid ve anal fissürde, kortikosteroid salisilik asit kombinasyonu.
Günde 2-3 kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ULTRALAN CRINALE Hakkında Kısa Bilgi

ULTRALAN CRINALE 20 ML SOLUSYON, BAYER TURK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 20 adet fluokortolon + salisilik asit etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ULTRALAN CRINALE , piyasada 17.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699546650033 dir.

ULTRALAN CRINALE , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D07 DERMATOLOJİK KORTİKOSTEROİDLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D07XC05 ve ATC adı fluocortolone dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

ULTRALAN CRINALE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

U ile başlayan ilaçlar » Bayer Turk » ULTRALAN CRINALE 20 ML SOLUSYON

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.