TWINRIX PED. 1 ŞIRINGA

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:hepatit a+b aşısı
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J07 AŞILAR
J07B VİRAL AŞILAR
J07BC Hepatit
J07BC20 hepatit a+b aşısı
SB.atc:J07BC20
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GLAXOSMITHKLINE
Barkod :8699522967148
Satış Fiyatı:69.34 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

hepatit a+b aşısı Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hepatit A ve B aşısı.
3 doz uygulanır (bir ay ara ile iki ve 6 ay sonra üçüncü doz).

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

T ile başlayan ilaçlar » Glaxosmithkline » TWINRIX PED. 1 ŞIRINGA

TWINRIX Hakkında Kısa Bilgi

TWINRIX PED. 1 ŞIRINGA, GLAXOSMITHKLINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 50 MG hepatit a+b aşısı etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TWINRIX , piyasada 69.34 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699522967148 dir.

TWINRIX , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J07 AŞILAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J07BC20 ve ATC adı combinations dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

TWINRIX hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.