TURKTIPSAN POTASYUM KLORUR 750 MG / 10 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN AMPUL (100 AMPUL)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:potasyum klorür
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B05 KAN VE PERFÜZYON SOLÜSYONLARI
B05X I.V. SOLUTION ADDITIVES
B05XA Electrolit
B05XA01 potasyum klorür
SB.atc:B05XA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TURKTIPSAN
Barkod :8697687750181
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

potasyum klorür Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hipokalemi tedavisinde IV perfüzyon.

Kontrendikasyon; hiperkalemi, hiperkloremi.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

T ile başlayan ilaçlar » Turktipsan » TURKTIPSAN POTASYUM KLORUR 750 MG / 10 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN AMPUL (100 AMPUL)

TURKTIPSAN POTASYUM KLORUR Hakkında Kısa Bilgi

TURKTIPSAN POTASYUM KLORUR 750 MG / 10 ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN AMPUL (100 AMPUL), TURKTIPSAN firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 750 MG potasyum klorür etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TURKTIPSAN POTASYUM KLORUR , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697687750181 dir.

TURKTIPSAN POTASYUM KLORUR , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B05 KAN VE PERFÜZYON SOLÜSYONLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05XA01 ve ATC adı potassium chloride dır. İlacın 21 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.