TRIZIVIR 60 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:abakavir + lamivudin + zidovudin
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J05 SİSTEMİK ANTİVİRALLER
J05A DİREKT ETKİLİ ANTİVİRALLER
J05AR HIV tedavisi kombinasyonları
J05AR04 abakavir + lamivudin + zidovudin
SB.atc:J05AR04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GLAXOSMITHKLINE
Barkod :8699522096275
Satış Fiyatı:1848.29 ₺
Son Güncelleme:1 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

abakavir + lamivudin + zidovudin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

HIV'de antiviral kombinasyon.

Gebelik kategorisi C. HIV'de anne sütü önerilmiyor.
Yetişkinde 2 x 1.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, karaciğer yetmezliği.

Yan etkiler; allerjik reaksiyonlar, uyku bozuklukları, baş ağrısı, yorgunluk, abdominal ağrılar, diare, kas ağrıları, depresyon, bronşitis, bulantı, kusma...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TRIZIVIR Hakkında Kısa Bilgi

TRIZIVIR 60 FİLM TABLET, GLAXOSMITHKLINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 300+150+300 MG abakavir + lamivudin + zidovudin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TRIZIVIR , piyasada 1848.29 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699522096275 dir.

TRIZIVIR , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J05 SİSTEMİK ANTİVİRALLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J05AR04 ve ATC adı zidovudine, lamivudine and abacavir dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

TRIZIVIR hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

T ile başlayan ilaçlar » Glaxosmithkline » TRIZIVIR 60 FİLM TABLET

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.