T ile başlayan ilaçlar » Eczacibasi Baxter » TRAUAMINE %6.9 500 ML(SETLI)

TRAUAMINE %6.9 500 ML(SETLI)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:AMINOASIT SOLUSYONU
ATC:
SB.atc:B05BA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ECZACIBASI BAXTER
Barkod :8699556696489
Satış Fiyatı:17.12 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

TRAUAMINE Hakkında Kısa Bilgi

TRAUAMINE %6.9 500 ML(SETLI), ECZACIBASI BAXTER firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet AMINOASIT SOLUSYONU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TRAUAMINE , piyasada 17.12 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699556696489 dir.

TRAUAMINE , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA01 ve ATC adı amino acids dır. İlacın 23 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.