TRADIL FORT 400 MG 30 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:deksibuprofen
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AE Propiyonik asit türevleri
M01AE14 deksibuprofen
SB.atc:M01AE14
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOBEL İLAÇ PAZARLAMA VE SANAYİİ LTD. ŞTİ.
Barkod :8699262098874
Satış Fiyatı:39.82 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:26 Şubat 2021
Paylaş:

deksibuprofen Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Propiyonik asit türevi nonsteroid anti-inflamatuvar.
Yetişkinde 200-1200mg/gün.

Gebelik kategorisi: 1. trimester için C; sonra D. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, GİS ülser veya kanaması, Crohn hastalığı ya da ülseratif kolitliler, ciddi kalp yetmezliği, Böbrek yetmezliği, Karaciğer yetmezliği, Kanama ya da pıhtılaşma bozukluğu olan ya da antikoagülan tedavi alan hastalar, Hamileliğinin beşinci ayını tamamlamış olan gebelik.

Etkileşim; Antikoagülanlar, metotreksat, lityum, diğer antienflamatuarlar, antihipertansifler, siklosporin, takrolimus, steroidler, digoksin, fenitoin, diüretikler, trombolitikler.

Yan etkiler; dispepsi, diyare, bulantı, bitkinlik, baş ağrısı, baş dönmesi, sinirlilik, nefrit, hepatit, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TRADIL FORT Hakkında Kısa Bilgi

TRADIL FORT 400 MG 30 FİLM TABLET, NOBEL İLAÇ PAZARLAMA VE SANAYİİ LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 400 MG deksibuprofen etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TRADIL FORT , piyasada 39.82 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699262098874 dir.

TRADIL FORT , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M01AE14 ve ATC adı dexibuprofen dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

TRADIL FORT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.