SUPREFACT 1,05MG/GR NASAL SOLÜSYON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:buserelin asetat
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L02 HORMONAL TEDAVİ
L02A HORMONLAR
L02AE Gonadotropin releasing hormone analogları
L02AE01 buserelin asetat
SB.atc:L02AE01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFI AVENTIS
Barkod :8699809549067
Satış Fiyatı:97.20 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

buserelin asetat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Gonadotropin rilizing hormon analoğu.
Günde 1.5mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, laktasyon, nedeni bilinmeyen vajinal kanama.

Etkileşim; antidiabetikler.

Yan etkiler; estrojen inhibisyonu etkisi olarak vajinal kanama, sıcak basması, terleme, vajinal kuruluk, cinsel isteksizlik, kemik dansitesinde azalma...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

S ile başlayan ilaçlar » Sanofi Aventis » SUPREFACT 1,05MG/GR NASAL SOLÜSYON

SUPREFACT Hakkında Kısa Bilgi

SUPREFACT 1,05MG/GR NASAL SOLÜSYON, SANOFI AVENTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.1 MG buserelin asetat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SUPREFACT , piyasada 97.20 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699809549067 dir.

SUPREFACT , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L02 HORMONAL TEDAVİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L02AE01 ve ATC adı buserelin dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

SUPREFACT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.