SOKOL LIKID 200 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:parafin likit
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A06 LAKSATİFLER
A06A LAKSATİFLER
A06AA Yumuşatıcılar
A06AA01 parafin likit
SB.atc:A06AA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MUNIR SAHIN
Barkod :8699523650049
Satış Fiyatı:15.98 ₺
Son Güncelleme:15 Şubat 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

parafin likit Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Laksatif.
Yetişkinde 15-45ml (max90) gece yatarken.
Çocuklarda 10-15ml.

Kontrendikasyon; apandisit,GİS obstrüksiyonu, kanama, kolostomi, ieostomi.

Yan etkiler; perianal irritasyon...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SOKOL LIKID Hakkında Kısa Bilgi

SOKOL LIKID 200 ML, MUNIR SAHIN firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 200 ML parafin likit etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SOKOL LIKID , piyasada 15.98 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699523650049 dir.

SOKOL LIKID , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A06 LAKSATİFLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A06AA01 ve ATC adı liquid paraffin dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

SOKOL LIKID hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.