SMOF KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON 1448 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:beslenme solusyonu
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V06 GENERAL NUTRIENTS
V06D OTHER NUTRIENTS
V06DD Amino acids, incl. combinations with polypeptides
V06DDxx beslenme solusyonu
SB.atc:B05BA10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FRESENIUS KABI
Barkod :8699630697357
Satış Fiyatı:170.18 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

beslenme solusyonu Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Enteral beslenme solüsyonu.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

S ile başlayan ilaçlar » Fresenius Kabi » SMOF KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON 1448 ML

SMOF KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON Hakkında Kısa Bilgi

SMOF KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON 1448 ML, FRESENIUS KABI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1448 adet 3,2+1,6+8,2+19 MG/ML beslenme solusyonu etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SMOF KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON , piyasada 170.18 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699630697357 dir.

SMOF KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V06 GENERAL NUTRIENTS sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA10 ve ATC adı combinations dır. İlacın 97 adet eş değer ilacı bulunur.

SMOF KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.