SMOF KABIVEN INFUZYONLUK EMULSIYON 986 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:AMINO ASIT + SODYUM + POTASYUM + MAGNEZYUM + KALSIYUM + FOSFOR + CINKO + KLOR+ GLUKOZ + YAG +ASETAT
ATC:
SB.atc:B05BA10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FRESENIUS KABI
Barkod :8699630697302
Satış Fiyatı:137.21 ₺
Son Güncelleme:22 Mayıs 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

SMOF KABIVEN INFUZYONLUK EMULSIYON Hakkında Kısa Bilgi

SMOF KABIVEN INFUZYONLUK EMULSIYON 986 ML, FRESENIUS KABI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 986 adet 13+0,04+36+127 MG/ML AMINO ASIT + SODYUM + POTASYUM + MAGNEZYUM + KALSIYUM + FOSFOR + CINKO + KLOR+ GLUKOZ + YAG +ASETAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SMOF KABIVEN INFUZYONLUK EMULSIYON , piyasada 137.21 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699630697302 dir.

SMOF KABIVEN INFUZYONLUK EMULSIYON , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA10 ve ATC adı combinations dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

SMOF KABIVEN INFUZYONLUK EMULSIYON hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.