ROFERON-A 6 MIU

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:interferon alfa 2a
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L03 İMMÜNOSTİMÜLANLAR
L03A İMMÜNOSTİMÜLANLAR
L03AB İnterferonlar
L03AB04 interferon alfa 2a
SB.atc:L03AB04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ROCHE
Barkod :8699505952901
Satış Fiyatı:129.02 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

interferon alfa 2a Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kronik aktif hepaptit B, C ve uygun malignitelerde, interferon alfa-2a.
Haftada 3 kez veya 7 kez I.m. veya S.C. yoldan, haftada toplam 9-252 milyon I.Ü.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, ciddi kalp hastalıkları, ağır böbrek veya karaciğer disfonksiyonu, epilepsi, MSS fonksiyonlarında azalma, dekompanse karaciğer sirozu ile birlikte olan veya immünosupressiflerle tedavi edilen (kısa dönem steroid çekilmesi hariç) kronik hepatit durumları.

Yan etkiler; grip benzeri semptomlar, gastrointestinal, kardiyovasküler, üriner, hematopoetik, solunum ve sinir sistemi, deri ve mukozalarda istenmeyen etkiler...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

R ile başlayan ilaçlar » Roche » ROFERON-A 6 MIU

ROFERON-A Hakkında Kısa Bilgi

ROFERON-A 6 MIU , ROCHE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 6 MIU interferon alfa 2a etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ROFERON-A , piyasada 129.02 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699505952901 dir.

ROFERON-A , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L03 İMMÜNOSTİMÜLANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L03AB04 ve ATC adı interferon alfa-2a dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

ROFERON-A hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.