R ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » REPAMEF 1/500 MG 30 EFERVESAN TABLET

REPAMEF 1/500 MG 30 EFERVESAN TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:metformin + repaglinid
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A10 DİYABET İLAÇLARI
A10B ORAL ANTİDİYABETİKLER
A10BD Kombinasyonlar
A10BDx1 metformin + repaglinid
SB.atc:A10BD14
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881028199
Satış Fiyatı:10.80 ₺
Son Güncelleme:12 Nisan 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

REPAMEF Hakkında Kısa Bilgi

REPAMEF 1/500 MG 30 EFERVESAN TABLET, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 1+500 MG metformin + repaglinid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. REPAMEF , piyasada 10.80 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881028199 dir.

REPAMEF , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A10 DİYABET İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A10BD14 ve ATC adı metformin and repaglinide dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.