PROPOFOL % 1 FRESENIUS 500 MG/50 ML ENJEKSIYONLUK VEYA INFUZYONLUK EMULSIYON,1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:propofol
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N01 ANESTETİKLER
N01A GENEL ANESTETİKLER
N01AX Diğer
N01AX10 propofol
SB.atc:N01AX10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FRESENIUS KABI
Barkod :8699630696107
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

P ile başlayan ilaçlar » Fresenius Kabi » PROPOFOL % 1 FRESENIUS 500 MG/50 ML ENJEKSIYONLUK VEYA INFUZYONLUK EMULSIYON,1 FLAKON

PROPOFOL Hakkında Kısa Bilgi

PROPOFOL % 1 FRESENIUS 500 MG/50 ML ENJEKSIYONLUK VEYA INFUZYONLUK EMULSIYON,1 FLAKON, FRESENIUS KABI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 50 ML propofol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PROPOFOL , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699630696107 dir.

PROPOFOL , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N01 ANESTETİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N01AX10 ve ATC adı propofol dır. İlacın 10 adet eş değer ilacı bulunur.

PROPOFOL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.