P ile başlayan ilaçlar » Bayer Turk » PRIMOBOLAN DEPOT 100 MG 1 AMPUL

PRIMOBOLAN DEPOT 100 MG 1 AMPUL

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:metenolon enantat
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A14 ANABOLİKLER
A14A ANABOLİK STEROİDLER
A14AA Androstan türevleri
A14AA04 metenolon enantat
SB.atc:A14AA04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAYER TURK
Barkod :8699546754816
Satış Fiyatı:29.65 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

metenolon enantat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Anabolizan metiltestosteron.
Yetişkinde 3-4 haftada yarım veya 1 ampul IM.

Kontrendikasyon; gebelik, prostat karsinomu.

Yan etkiler; hirsutizm, karaciğer fonksiyonlarında bozulma, akne, ses değişikliği.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PRIMOBOLAN DEPOT Hakkında Kısa Bilgi

PRIMOBOLAN DEPOT 100 MG 1 AMPUL, BAYER TURK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100 MG metenolon enantat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PRIMOBOLAN DEPOT , piyasada 29.65 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699546754816 dir.

PRIMOBOLAN DEPOT , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A14 ANABOLİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A14AA04 ve ATC adı metenolone dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Metenolon enantat etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.