PREDOPAM 50 MG/5 ML İNF. HAZ. İÇİN KON.ÇÖZ.İÇEREN 5 AMPÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:dopamin hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C01 KALP İLAÇLARI
C01C KARDİYAK STİMÜLANLAR
C01CA Adrenerjik ve dopaminerjikler
C01CA04 dopamin hcl
SB.atc:C01CA04
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699769750084
Satış Fiyatı: İlacın üretimde olup olmadığını eczanenizden kontrol ediniz.

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:12 Temmuz 2024
Paylaş:

dopamin hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Şokta, kardiak stimülan.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; feokromositoma, dopamine duyarlı bronşiyal astım, tireotoksikoz, dar açı glokom, prostat hipertrofisi, idrar kalıntılı prostat adenomu, taşiaritmiler, ventriküler fibrilasyon, halotan ve halojenli anestezi.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PREDOPAM Hakkında Kısa Bilgi

PREDOPAM 50 MG/5 ML İNF. HAZ. İÇİN KON.ÇÖZ.İÇEREN 5 AMPÜL, DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 50 MG dopamin hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PREDOPAM , piyasada 71.86 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699769750084 dir.

PREDOPAM , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C01 KALP İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C01CA04 ve ATC adı dopamine dır. İlacın 8 adet eş değer ilacı bulunur.

PREDOPAM hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.