PRALUENT 150 MG/ML KULLANIMA HAZIR KALEMDE ENJEKSIYONLUK COZELTI (1 KALEM)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ALIROKUMAB
ATC:
SB.atc:C10AX14
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFI SAGLIK URUNLERI
Barkod :8699809950931
Satış Fiyatı:851.16 ₺
Son Güncelleme:7 Aralık 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

PRALUENT Hakkında Kısa Bilgi

PRALUENT 150 MG/ML KULLANIMA HAZIR KALEMDE ENJEKSIYONLUK COZELTI (1 KALEM), SANOFI SAGLIK URUNLERI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 150 MG/ML ALIROKUMAB etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PRALUENT , piyasada 851.16 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699809950931 dir.

PRALUENT , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C10AX14 ve ATC adı alirocumab dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

PRALUENT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

P ile başlayan ilaçlar » Sanofi Saglik Urunleri » PRALUENT 150 MG/ML KULLANIMA HAZIR KALEMDE ENJEKSIYONLUK COZELTI (1 KALEM)

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.