P ile başlayan ilaçlar » Baxter Turkey Renal Hizmetler » PHYSIONEAL 40 %1.36 CLEARFLEX PERITON DIYALIZ SOL. 5000ML

PHYSIONEAL 40 %1.36 CLEARFLEX PERITON DIYALIZ SOL. 5000ML

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU
ATC:
SB.atc:B05DB
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAXTER TURKEY RENAL HIZMETLER
Barkod :8681413880339
Satış Fiyatı:156.00 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

PHYSIONEAL Hakkında Kısa Bilgi

PHYSIONEAL 40 %1.36 CLEARFLEX PERITON DIYALIZ SOL. 5000ML , BAXTER TURKEY RENAL HIZMETLER firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5000 adet 1.36 % PERITONAL DIYALIZ SOLUSYONU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PHYSIONEAL , piyasada 156.00 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681413880339 dir.

PHYSIONEAL , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05DB ve ATC adı hypertonic solutions dır. İlacın 89 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.