P ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » PERDUO 8/1,5 MG 30 SR FILM KAPLI TABLET

PERDUO 8/1,5 MG 30 SR FILM KAPLI TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:perindopril + indapamid
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ
C09B ACE İNHİBİTÖRLERİ KOMBİNASYONLARI
C09BA ACE inhibitörleri ve diüretik
C09BA04 perindopril + indapamid
SB.atc:C09BA04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881038174
Satış Fiyatı:36.71 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

perindopril + indapamid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif perindopril ile tiyazid benzeri bir diüretik olan indapamid kombinasyonu.
Doz yetişkinde 4-16mg/gün perindopril olacak şekilde.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PERDUO Hakkında Kısa Bilgi

PERDUO 8/1,5 MG 30 SR FILM KAPLI TABLET, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 8+1,5 MG perindopril + indapamid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PERDUO , piyasada 36.71 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881038174 dir.

PERDUO , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09BA04 ve ATC adı perindopril and diuretics dır. İlacın 15 adet eş değer ilacı bulunur.İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.