PEDASEL %10 AMINOASIT COZELTISI 250 ML 1 SISE

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:AMINOASIT
ATC:
SB.atc:B05BA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MAGNA PHARMA
Barkod :8681153070052
Satış Fiyatı:68.04 ₺
Son Güncelleme:13 Aralık 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

PEDASEL Hakkında Kısa Bilgi

PEDASEL %10 AMINOASIT COZELTISI 250 ML 1 SISE, MAGNA PHARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 250 adet 10 % AMINOASIT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PEDASEL , piyasada 68.04 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681153070052 dir.

PEDASEL , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA01 ve ATC adı amino acids dır. İlacın 12 adet eş değer ilacı bulunur.

PEDASEL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

P ile başlayan ilaçlar » Magna Pharma » PEDASEL %10 AMINOASIT COZELTISI 250 ML 1 SISE

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.