NOVO HELISEN DEPOT/B 3 X 4,5 ML(BASL.) FLK.

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:allerjen ekstratı
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V01 ALLERJENLER
V01AA Allerjenler
V01AA x1 allerjen ekstratı
SB.atc:V01AA
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ALLERGO ILAC
Barkod :8697791961119
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

allerjen ekstratı Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

allerjen ekstratı

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

N ile başlayan ilaçlar » Allergo Ilac » NOVO HELISEN DEPOT/B 3 X 4,5 ML(BASL.) FLK.

NOVO HELISEN Hakkında Kısa Bilgi

NOVO HELISEN DEPOT/B 3 X 4,5 ML(BASL.) FLK., ALLERGO ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 3 adet 4.5 ML allerjen ekstratı etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NOVO HELISEN , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697791961119 dir.

NOVO HELISEN , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V01 ALLERJENLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V01AA ve ATC adı Allergen extracts dır. İlacın 43 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.