NONAFACT 1000 IU/10 ML IV ENJ. COZ. ICIN LIY.TOZ ICEREN FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:insan faktör IX konsantresi
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B02 ANTİHEMORAJİKLER
B02B VITAMİN K VE DİĞER HEMOSTATİKLER
B02BD Kan koagülasyon faktörleri
B02BD04 insan faktör IX konsantresi
SB.atc:B02BD04
Reçete Durumu:Turunçu Reçete ile satılır.
İlaç Firması: CENTURION PHARMA
Barkod :8699823980082
Satış Fiyatı:3182.69 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

insan faktör IX konsantresi Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hemofili B ve faktör 9 inhibitörü gelişmemiş hastalardaki kanamaların önlenmesinde.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; enjeksiyon bölgesinde reaksiyonlar, hipotermi, baş ağrısı, antifaktör 9 anikor oluşumu, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

N ile başlayan ilaçlar » Centurion Pharma » NONAFACT 1000 IU/10 ML IV ENJ. COZ. ICIN LIY.TOZ ICEREN FLAKON

NONAFACT Hakkında Kısa Bilgi

NONAFACT 1000 IU/10 ML IV ENJ. COZ. ICIN LIY.TOZ ICEREN FLAKON, CENTURION PHARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 1000 IU insan faktör IX konsantresi etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NONAFACT , piyasada 3182.69 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Turunçu Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699823980082 dir.

NONAFACT , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B02 ANTİHEMORAJİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B02BD04 ve ATC adı coagulation factor ıx dır. İlacın 14 adet eş değer ilacı bulunur.

NONAFACT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.